Bouchnem šáňo aneb slavíme znovunarozeniny

Výsledek obrázku pro expensive champagneVčera to byl přesně rok, od resuscitace tohoto blogu. Původní narozeniny měl sice někdy na podzim, ale to už je hodně dávno. Od té doby se stala spousta věcí. Stihla jsem se několikrát stěhovat, vdát se a zase rozvést a žít na hromádce. Pořídit si šest koček. Několikrát změnit práci i být docela dlouho nezaměstnaná. Založit si stránky na vlastní doméně a zase je zrušit. Vystřídat bambiliardu koníčků a jen ty nej si ponechat…

Život prostě běží a mě až zaráží, jak rychle. A když jsem se konečně tak nějak usadila, měla jsem potřebu o tom psát na klasický blog. Miluji totiž tu zpětnou vazbu a za tu bych vám, drazí čtenáři chtěla moc poděkovat. Právě vaše komentáře (a fakt, že se čas od času prokoušu i na titulku mezi hlavní témata) jsou to, proč jsem tady já. A i když moje názory vždycky nepatřily mezi mainstream, neopustili jste mě.

Zkusím pro vás vymyslet zase jednu malou soutěž, jen ještě nevím, jestli literární, nebo nějakou jinak tvořivou… A o co se bude hrát. Máte někdo nějaké pěkné nápady?

1 komentář u „Bouchnem šáňo aneb slavíme znovunarozeniny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *