Dvounarozeninová soutěž

Výsledek obrázku pro blogJe to tu. Před mnoha lety jsem v září založila tento blog. A protože mám v září narozeniny i já (ano, taky jsem se narodila před mnoha lety) tak slavíme spolu a hned dvojnásobně. Jelikož mi spousta soutěží přijde velmi omezující výhrou (Například soutěže o kosmetiku – proč bych soutěžila, když ji nepoužívám, že?), bude mít výherce možnost si svoji výhru vybrat z několika možností.
Názor na ceny by mě ale zajímal u všech, proto pod článkem najdete anketu, kde můžete zakliknout svoje preference.

Abyste mohli soutěžit, musíte mě sledovat na FB, Twitteru, Instagramu, Snapchatu, v koupelně a v ložnici, a tento článek sdílet alespoň milionu lidí, kteří mě musí sledovat také, čímž provedete nejdavovější stalking a kromě oslavy se rovnou zapíšete do knihy rekordů.

Zdá se vám to jako kravina? Vidíte. Mně také a přesto většina soutěží (jímž všichni kdovíproč říkají giveaway) funguje skoro přesně takhle. Takže já to udělám jinak.

Pro možnost výhry stačí jen jedna úplně maličkatá věc. Napište mi do komentářů, čím si myslíte, že byste mi udělali největší radost k narozeninám. Nejzajímavější nápad vyberu a odměním hlavní cenou vybranou možností v anketě, a dvěma, kteří se budou nejvíce blížit skutečnosti pošlu ještě maličkost pro radost. Co vy na to? Jdete do toho? Soutěž uzavřu a vyhlásím 14. září – v den těch mých narozenin.

7 komentářů u „Dvounarozeninová soutěž

  1. Tak síce ťa nepoznám osobne, ale z toho, že o sebe prehlasujes, ze si gamer, by ti na narodky urobila možno radosť nejaká fakt peckova grafika alebo predplatné do Brlohu (obchod s hrami tu na Slovensku, neviem, či ho máte aj v Čechách) alebo predplatene jedlo v nejakej obľúbenej reštike, ktorá samozrejme robí donášku :D ale to len tak skúšam, mozno som úplne mimo a ty tajne tuzis po nejakej očnej linke, ale o tom značne pochybujem :D

  2. Já bych ti nejvíce chctěla dát něco, co už nejde, ale věřím, že by se ti to líbilo – stkání s TVOUverzí profesora Snapea … Protože mnoho věcí, které bych kdy potřebovala nebo chtěla, stejně máš nebo si pořídíš. Jsi dost inteligentní, abys věděla, že ani dohození dopré pracovní pozice by ti bez práce štěstí nepřineslo … Krom Snapea mne napadá možná nějaké jiné setkání s někým, koho bys chtěla potkat, protože víš, že by tě posunul dál … Každopádně za mne – největší radost by ti udělal zážitek ze setkání s kýmkoliv by sis přála.

  3. Asi bych ti zkusila sehnat nějaký hodně adrenalinový zážitek nebo pro tebe vymyslela hru. Jakože bych různě po městě poschovávala indície a ty bys je musela posbírat, během toho si prohlédla město, zamyslela se nad hádankami, bez kterých by ses dál nedostala. A kdoví, možná by právě v závěru téhle bojovky byl ten adrenalinový zážitek :D

  4. Protože každý nejlépe ví, po čem nejvíc touží, sehnala bych takového toho kouzelného bělovlasého dědečka, který by ti mohl splnit tři přání. Ať už by šlo o hru, kočku nebo náplň do vodní dýmky či něco úplně jiného, všechno by bylo k dispozici. Já bych asi měla problém si vybrat, ale třeba bys ty měla větší štěstí. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *