O mně

Dlouho jsem se tomu vyhýbala s tím, že kdo mě chce poznat, pozná mě z článků anebo si dá tu práci, aby si mě vygoogloval. Jenže já si zase dala práci, aby mé vygooglování nebylo tak jednoduché, takže budiž.
Ale co o sobě psát?
Asi začnu od Adama.

Jsem ženská. I když to tak nevypadá, zejména k mé oježčené hlavě, je to pravda. Zepředu už se to pozná lépe, protože mám podprdu v písmenech, co už snad ani nejsou v abecedě (a znám pár holek, co se teď ušklíbnou a řeknou, ty máš co říkat, když máš JENOM G) Co mi ale nic moc neříká, je ženské oblečení. Nejlíp se cítím v kalhotách, tričku a flanelce, a když k tomu nasadím kšiltovku, je ze mě zase ten prsatý mladý pán.

Mám dvě nohy, dvě ruce, hlavu a asi sto kilo (plus mínus autobus) Na hlavě brýle a zrzavého ježka. Tvrdím, že nejsem tlustá (jasně že jsem) ale je mě hodně dobře vidět. Hubnutí mi nejde, protože… prostě ráda žeru. Mám centrum slasti v hubě a je to na mně znát. Přidejte sedavé zaměstnání, absenci pohybových koníčků a jste doma.

Jako popis futrálu, abyste si mě dovedli tak nějak představit by to asi stačilo, ještě můžu přidat šedomodrou barvu očí, a uši, co sice houby slyší, ale za to v nich je dohromady šest dírek (v pravém pět), i když už moře let skoro nenosím náušnice ani piercing.

Ale co je uvnitř. Uvnitř je potřeštěná duše dítěte, co je sice ráda sama, ale když se najdou kamarádi, co prostě „sedí“ tráví čas i s nimi. Duše člověka, co se čas od času potřebuje sám ze sebe vypsat a má ambice tak akorát na nějakou tu literární soutěž (a na kontě několik málo úspěchů). Duše někoho, kdo se tak trochu zasekl v jiné době, v jiném těle… Prostě s permanentním pocitem, že sem nepatří.

Jsem požitkář. Miluji večery, kdy si zalezu do vany s něčím voňavým, a tak trochu se hýčkám. Kolem mě běhají kočky, které jsou mojí životní vášní. Protože jsem noční tvor, muž už spí a já se pak věnuji jen sama sobě. Napatlám si masku na xicht, obarvím hlavu, zapálím aromalampu nebo vodnici… to je ideální večer podle mého gusta. A když si pak něco dobrého počtu, nebo pustím pěknou hudbu… hm!

Jsem milovnice svého města, obránce slabých, utiskovaných, pejsků, kočiček, bojovnice proti rasistům, množitelům a idiotům celkově. Jsem Grammar nazi. Poslední dobou na svou adresu slýchávám i pojmenování sluníčkář, tak šup sem s tím.

Jsem poměrně pasivní člověk a aktivity beru jen jako příjemné zpestření života, ne jako něco, co bych musela mít pořád.

Jsem gamer a prsty už mám skoro přirostlé ke klávesnici.

Jsem.
A doufám, že ještě chvíli budu.

6 komentářů u „O mně

  1. ano, můžu potvrdit 🙂 to, co říká, je naprostá pravda 🙂 teda až na ten futrál, ten mi už nějakej pátech schovává a nechce ukázat…

  2. Těší mě. :-D Líbí se mi, jak jsi (jste?) taková upřímná. A jak říká Malkiel, též mě poznámka o podprsence pobavila. :-D

  3. Strašne sa mi páčiš. To, aká si otvorená, ako sa proste s faktami nesereš. Zbožňujem ako píšeš, fakt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *