Pět let zpátky v Karlových Varech

Před pěti lety jsem byla na jednom super rande v KV (ano, pořád jsme spolu). Tenkrát jsem tam jela se sádrou na noze od kotníku až skoro do rozkroku vyzvednout v Sokolově Steelky z druhé ruky a pak jsme právě jeli prozkoumat Vary. Měla jsem čerstvě Pentax K-x a potřebovala jsem ho zaběhnout, tak jsem fotila jak blázen.
Detail jednoho skleněného těžítka, která se prodávala u vřídla. Je fajn vidět, že už před pěti lety jsem prostě hledala to, co jiní neviděli. Podobného typu je i další fotka:

Obyčejné popraskané sklo pro mě bylo výzvou.

A pro tuhle fotku jsem neváhala s tou sádrou vlézt až dovnitř, do skleněného monolitu. Tím že ještě nekašnila kašna, byla ta možnost. V létě bych to nevyfotila. Zvenku ho mám samože taky.

Tady jsem se snažila o umělecké „zrno“. Inu, tehdy jsem byla ještě relativně pestrá. Dnes už barevnou fotku nevyprodukuji, jak je rok dlouhý. Protože tenhle výlet byl opravdu plodný, bylo by toho na jeden článek moc, takže ještě bude pokračování, které dokazuje, že i já, jakkoliv málo fotím lidi, tak jsem si ve Varech dopřála opravdu luxusní sérii momentek.

7 komentářů u „Pět let zpátky v Karlových Varech

  1. První dvě fotky by mne i oslovily :D Ale jsem spíše na zvířata. Mimochodem, když jsi měla sádru a tak – jak jsi jako chodila? Tě přítel už od začátku na rukou nosil? 😛

  2. skoro :D Já ji měla od kotníku, takže chodidlo bylo volné, navíc berle to jistily :D Já jsem spíš na abstraktní fotky, ale počkej si na druhý díl, tam jsou i ptáci, na sérii fotek, kterou strašně miluju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *