Recenze fotoobrazu od Saal Digital

Protože jsem s fotoknihou byla nadmíru spokojená, jakmile se objevila možnost vyzkoušet i obraz od Saal Digital, nezaváhala jsem ani minutu. Prolézt sítem bylo o maličko složitější, než v prvním případě, ale nakonec se zadařilo.
Objednala jsem fotoobraz Picturebox, tištěný na desce Kapa-Tex, který je o hodně levnější než zpracování na plátně, avšak na první, a druhý pohled ho od plátna nerozeznáte. Je lehký a má věrohodnou strukturu.
Doručení tentokrát proběhlo bezproblémově, naštěstí i PPL se umí ze svých chyb poučit a dovezli mi obraz i když jsem se nenacházela ve svém bydlišti a dokonce v sobotu! Což pro mě bylo velkým překvapením.
Rozbalování byly takové malé Vánoce. I když vlastně ne, malé. Velké, protože obraz má 50×75 a není to žádný drobeček. Přesto však skoro nic neváží, takže jsem ho bez obav pověsila na malý hřebíček.
Velice se mi líbí věrnost zobrazení. Je to moje první setkání s podobným
produktem, takže nemám srovnání, ale protože jsem zvolila černobílou fotografii s kolorovaným prvkem, bála jsem se zkreslení. Zklamání se ale nekonalo, a bronzový nehet (sochu najdete v českém Krumlově) z obrazu krásně svítí.

 

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o cenově dostupný materiál, je velmi pravděpodobné, že

pokud se mi poštěstí výstava, budu vystavovat právě na těchto „plátnech- neplátnech“

Stálost barvy prověří až čas, a protože obraz visí na poměrně exponovaném místě, uvidíme. Ale já věřím, že obstojí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *