Vyhodnocení dvounarozeninové soutěže

Výsledek obrázku pro birthday cakeNebylo to snadné, vůbec ne. Vaše nápady byly skvělé a některé bych brala hned, jiné po rozmýšlení a další… už mám. Například Wnaty by mi nadělila kočičího mazlíčka. Ne, že bych ho nebrala, ale šest koček zatím stačí (A ne, neslyším na to, že sedmička je šťastné číslo.)

Kočkomilka Jana by chtěla, abych se setkala se svojí verzí Snapa, kterou tak trochu píšu podle toho vobluďáka, se kterým sdílím domácnost. Inu není to leckdy jednoduché, je to učitel, jako Snape a také s aprobací na nepříliš oblíbený předmět. Jen ten vzhled holt neodpovídá. Naštěstí 😀

Bloud. Well Bloud. přišla na kérku. No, když se vyhrabu z problému, který se na mě nabalil, mohla by být další k vánocům.

-M se mi s herní tématikou náramně trefila do noty. Je pravda, že já a hry máme dlouholetý a nekomplikovaný vztah. Možná bych měla zvážit možnost uzavření sňatku se svým počítačem. Je s ním snadnější vyžití, než s mužským.

Lyra vymyslela kouzelného dědečka. Brala bych. Dědečka jsem nikdy neměla, natož kouzelného (za to mám kouzelnou babičku). A splněná přání by byla jen třešničkou na dortu. Však i já, když přeji k narozeninám, tak píšu, že přeji nejvíc toho, co oslavenec sám chce 🙂

A nakonec Taychi. Taychi mi vyrazila dech, protože její přání mě naprosto neuvěřitelně nadchlo. Dobrodružná hra naživo a adrenalin na konec? Jistě, všema deseti!

Takže Taychi je hlavní vítězkou, ale musí mi ještě napsat, co si vybrala.

Bloud a Kočkomilka se můžou těšit na maličkost, za přiblížení se realitě.

Díky všem zúčastněným!

Prosím o adresy k zaslání na Linuska.D@gmail.com a Taychi mi tam ještě napíše, co si vybrala

2 komentáře u „Vyhodnocení dvounarozeninové soutěže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *